Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
Od: 07.2009
Offline
#
50740
06.08.2011, 22:14
Oni żartują z tym Stachowiakiem prawda? Jovanić Pareice nie dorównuje, ale w Łodzi zagrał całkiem w porządku... a może Kurto się gdzieś wybiera i to przez to?
TS Girl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS Girl
Znajdź inne posty napisane przez TS Girl