Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
178
06.08.2011, 22:12
Sobol jak dla mnie to po tylu latach gry na takim poziomie i stabilności to sobie już na pomnik zasłużył. Uwielbiam jak gra.
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda