|
Wilk ma duże problemy z kreowaniem gry, ja wiem że on nie jest stricte od tego ale są sytuacje gdzie jest kompletnie wolny, nic tylko pociągnąć do przodu a on się obraca i gra do najbliższego.Sobol mimo lat ma ten ciąg, nie boi się od czasu do czasu zaatakować i więcej widzi.
|