rafalek napisał(a):

|
A to nie ten bramkarz, który podczas meczu z Odrą poleciał do sędziego, że niby coś do niego poleciało z trybun? Potem nam na 3 mecze C (stare D) zamknęli...
|
Zgadza się, z tym, że zamknęli na dwa mecze - Ruch i derby. Sam Stachowiak złym bramkarzem nie jest, ale czy lepszy niż Jovanic? Dyskusyjna kwestia, w Łodzi Milan zagrał dobrze, moim zdaniem na pozycję drugiego bramkarza jest ok. A przecież mamy jeszcze Kurto...