Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50736
Stary 06.08.2011, 21:56
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A to nie ten bramkarz, który podczas meczu z Odrą poleciał do sędziego, że niby coś do niego poleciało z trybun? Potem nam na 3 mecze C (stare D) zamknęli...
Zgadza się, z tym, że zamknęli na dwa mecze - Ruch i derby. Sam Stachowiak złym bramkarzem nie jest, ale czy lepszy niż Jovanic? Dyskusyjna kwestia, w Łodzi Milan zagrał dobrze, moim zdaniem na pozycję drugiego bramkarza jest ok. A przecież mamy jeszcze Kurto...
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując