Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 06.08.2011, 21:56
Jak dla mnie to trzymanie w jednym momencie i Wilka i Sobola jest bez sensu.
Radek dziś fajnie sobie grał, ale Czarek był bezproduktywny...
Powinien od początku grać Nunez, który jak wszedł to od razu robił różnicę, będą z niego ludzie!
No i brawa dla Bitona, mógł się podobać. Może przy piłce nie był zbyt często, ale przy golu naprawdę się wykazał.
Kirma nie będę komentował i jechał - cóż, zdarza się.

(oczywiście oprócz tego jak zwykle Melikson, Jaliens, Pareiko - klasa, bardzo dobrze Mały, Iliev, Lamey)
Odpowiedz cytując