Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 06.08.2011, 21:25
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że zostanę zjechany, ale wg mnie punkty gubimy przez złą taktykę naszego trenera. Ja rozumiem, że Robert pracował w Holandii w średniej drużynie, która ciągle musiała się bronić i grać z kontry. Wiem, że Wisła w pucharach musi grać tak samo, ale do cholery na podwórku krajowym to my musimy być panami. Nie może być tak, że my mecz za mecze w polskiej lidze gramy defensywnie. Dzisiaj było to samo przez 60 minut atakowało raptem 4 gości i my liczyliśmy na korzystny wynik. Dopóki nasz trener nie uwierzy, ze my jesteśmy PSV T-Mobile to będzie tak ciągle....
Ja cię nie zjadę .. masz rację
Jedyne co może usprawiedliwiać Maskanta to cel nadrzędny czyli awans do LM i po ewentualnym awansie ... granie z lepszymi ..... na tą okoliczność też trzeba taktykę ćwiczyć ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując