forumowe płaczki

wyjasnijcie mi jedno, czemu co runde znajdujecie sobie 1-2 piłkarzy na ktorych napierdalacie ?nie ma co robic w zyciu tylko zatruwać je innym? co z tego ze nie trafil? trudno ! zdarza sie, w tamtym sezonie wiele razy nam uratowal dupe, min. Zagłebie. Prawdziiwy kibic stara sie dostrzegac cały czas pozytywy ! wiec powiem jedno . WYPIERDA..Ć!!! nie brakuje druzyn gdzie graja sami wirtuozi futbolu. Tam szukajcie upojenia i fantastycznych 22 piłkarzy
