Otrzymałem wyjaśnienia, że mają problemy z otrzymywaniem meczów "u źródła". (niech żyje Live Park..?

Zapewniają, że to jednorazowy incydent.
Na koniec zdanie: "Nasze biuro obsługi klienta jest dostępne przez 24 godziny na dobę i będziemy w stanie dokonać zwrotu zapłaty każdemu, który wykupił substrypcję na ten mecz".
Zatem:
Jeśli ktoś będzie miał kłopoty ze zwrotem - dajcie znać na mojego maila (rav, potem @ i dalej wislakrakow.com).
Jeśli zajrzeliście na inny mecz ligi w tej usłudze i jakość była OK, to może zaproponujecie im przedłużenie ważności kont do kolejnego meczu Wisły? W weekend 9-11 września gramy z Lechem - fajnie by było, jak by przedłużyli ważność Waszych kont do tego meczu. Zapytam o taką opcję.