Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 06.08.2011, 20:59
yogul napisał(a):Wyświetl post
ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ...
Dla przypomnienia - nie tylko on zmarnował sytuację, chociaż miał najlepszą ze wszystkich.

Punkty traci cały zespół, nie jednostki.

Fuks napisał(a):Wyświetl post
co ty bredzisz człowieku. Jakie znaczenie ma czy bramka jest do pustaka czy z 40 metrów?!

Bramka z Zagłębiem na 1:0, w 88 minucie. 3 pkt.
Bramka z Ruchem na 1:0.
Bramka z Widzewem na 2:0, uspokaja mecz.
Bramka z Polonią na 1:1, wyrównujemy.
Bramka z Jagą na 1:0
Bramka z Lechią na 2:0.
Bramka z Zagłębiem na 1:0

To są mało ważne bramki? Jak na skrzydłowego to strzelił ich bardzo duzo, i wiele w waznych momentach, wiec nie probuj wciskac takiego kitu na forum i deprecjonować jego statystyk bo mało ludzi moze pamietac te spotkania. Nie mówiac juz o asystach , jak ta na 1:0 z Cracovią w 94 minucie, z Arką na 1:0 w pierwszym meczu sezonu. Karny z Legią . Pewnie znalazłbym tego wiecej.
Amen.

krzywy napisał(a):Wyświetl post
Małecki to beznadziejny przypadek... lepiej będzie dla niego i dla Wisły jak odejdzie w siną dal. To przypadek dewiacji bez dobrych rokowań na przyszłość ma zryty czerep.
Bije hipokryzją na 100 kilometrów...
Odpowiedz cytując