yogul napisał(a):

ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ...
|
Dla przypomnienia - nie tylko on zmarnował sytuację, chociaż miał najlepszą ze wszystkich.
Punkty traci cały zespół, nie jednostki.
Fuks napisał(a):

co ty bredzisz człowieku. Jakie znaczenie ma czy bramka jest do pustaka czy z 40 metrów?!
Bramka z Zagłębiem na 1:0, w 88 minucie. 3 pkt.
Bramka z Ruchem na 1:0.
Bramka z Widzewem na 2:0, uspokaja mecz.
Bramka z Polonią na 1:1, wyrównujemy.
Bramka z Jagą na 1:0
Bramka z Lechią na 2:0.
Bramka z Zagłębiem na 1:0
To są mało ważne bramki? Jak na skrzydłowego to strzelił ich bardzo duzo, i wiele w waznych momentach, wiec nie probuj wciskac takiego kitu na forum i deprecjonować jego statystyk bo mało ludzi moze pamietac te spotkania. Nie mówiac juz o asystach , jak ta na 1:0 z Cracovią w 94 minucie, z Arką na 1:0 w pierwszym meczu sezonu. Karny z Legią . Pewnie znalazłbym tego wiecej.
|
Amen.
krzywy napisał(a):

|
Małecki to beznadziejny przypadek... lepiej będzie dla niego i dla Wisły jak odejdzie w siną dal. To przypadek dewiacji bez dobrych rokowań na przyszłość ma zryty czerep.
|
Bije hipokryzją na 100 kilometrów...