yogul napisał(a):

ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ...
Bramki Kirma w zeszłym sezonie
Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków do pustaka
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków po świetnym wycofaniu ładny strzał po ziemi
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok do pustej
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków rzut wolny
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź karny na raty
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów wykonczenie dobrej wrzutki Patryka z 3 metrów do pustej
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk łądne wykończenie sytuacji sam na sam oraz bardzo ładny strzał z
dystansu
w zeszłym sezonie strzelił 9 bramek na 2308 min na boisku co daje bramkę na 256 min gry.
Nie krytykuje go, ale już mnie denerwuje to ciągłe pisanie ile to on nie strzelił.
Tylko że my nie możemy się zadowalać byle czym skoro aspirujemy do gry w Lidze Mistrzów !
|
co ty bredzisz człowieku. Jakie znaczenie ma czy bramka jest do pustaka czy z 40 metrów?!
Bramka z Zagłębiem na 1:0, w 88 minucie. 3 pkt.
Bramka z Ruchem na 1:0.
Bramka z Widzewem na 2:0, uspokaja mecz.
Bramka z Polonią na 1:1, wyrównujemy.
Bramka z Jagą na 1:0
Bramka z Lechią na 2:0.
Bramka z Zagłębiem na 1:0
To są mało ważne bramki? Jak na skrzydłowego to strzelił ich bardzo duzo, i wiele w waznych momentach, wiec nie probuj wciskac takiego kitu na forum i deprecjonować jego statystyk bo mało ludzi moze pamietac te spotkania. Nie mówiac juz o asystach , jak ta na 1:0 z Cracovią w 94 minucie, z Arką na 1:0 w pierwszym meczu sezonu. Karny z Legią . Pewnie znalazłbym tego wiecej.