|
Kurczę, ludzie! Nie lamentujcie tak z tym APOEL-em! Rywal oczywiście jest bardzo wymagający, to fakt. Ale czy my czasem nie mierzymy w LM, gdzie nie ma już słabeuszy? No to jeśli chcemy awansować do tego "raju" to trzeba ruszyć du.ę i zapier..lać na całego. Przecież mamy jedną z niepowtarzalnych szans! Roberto musi wykminić taktykę, piłkarze muszą ją zrealizować, a my, kibice przynajmniej na R22 musimy im pomóc! O to przecież w sporcie chodzi. Zgrany kolektyw to podstawa! Wtedy możemy myśleć o LM! I tylko wtedy. Nasi zawodnicy muszą zagrać na maksa, a wtedy o wynik nie będę musiał się bać. JAZDA, JAZDA, JAZDA!!!
|