qqq_b napisał(a):

|
LIVE PARK to istna zenada. Dzisiaj w każdym meczu mial jakieś kłopoty-czarny obraz. Najdluzej to trwalo na meczu Wisly. Przecież to co oni wyprawiaja z tym wszystkim wola o pomste do nieba. Może jakiś protest zeby MultiProduction wrócil?
|
Dokładnie, pierwszą połowę meczu Wisły było momentami ciężko oglądać. I jeszcze ten kilkuminutowy brak głosu w Wstępie do meczu...