Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15392
Stary 06.08.2011, 20:31
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
LIVE PARK to istna zenada. Dzisiaj w każdym meczu mial jakieś kłopoty-czarny obraz. Najdluzej to trwalo na meczu Wisly. Przecież to co oni wyprawiaja z tym wszystkim wola o pomste do nieba. Może jakiś protest zeby MultiProduction wrócil?
Dokładnie, pierwszą połowę meczu Wisły było momentami ciężko oglądać. I jeszcze ten kilkuminutowy brak głosu w Wstępie do meczu...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując