Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15391
Stary 06.08.2011, 20:22
http://www.fifpro.org/news/news_details/1660

http://www.fifpro.org/news/news_details/1661

FIFPro ostro o DyskoPolo. Dla mnie ten Wojciechowski to jeden wielki kawal sk.....a. Podobno z niego wielki biznesmen ale umów to on nie szanuje.
Odpowiedz cytując