Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline
#
15391
06.08.2011, 20:22
http://www.fifpro.org/news/news_details/1660
http://www.fifpro.org/news/news_details/1661
FIFPro ostro o DyskoPolo. Dla mnie ten Wojciechowski to jeden wielki kawal sk.....a. Podobno z niego wielki biznesmen ale umów to on nie szanuje.
ItaloPolak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ItaloPolak
Znajdź inne posty napisane przez ItaloPolak