tofik napisał(a):

Przecież nie dało się wylosować Valetty czy Tre Fiori w rundzie play off. Trzeba pokonać kogoś kto coś potrafi żeby się tam dostać, trzeba reprezentować jakiś poziom.
Nie lekceważę ich. Czy ja napisałem, że ich gładko przejdziemy ? tylko...Jak ich nie ogramy to czego mielibyśmy szukać w grupie ?
|
To jest prawda - tak jak byśmy nie przeszli Bułgarów to było by jasne ze LE to dla nas za wysokie progi, tak jak nie przejdziemy Cypryjczyków to będzie oznaczało że LM nie dla nas
Rywal ciężki(jak dla nas) ale jak się chce grać w LM to trzeba go przejść