Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 06.08.2011, 19:38
Spodziewałem się takiego meczu i wyniku.. Też bardzo się wkurzyłem na Kirma o tą poprzeczke, ale tłumacze sobie to tak że los nam odebrał to co dał w Łoweczu Co mieli powiedzieć kibice Litexu jak ich piłkarze w tak ważnym meczu ładowali po słupkach i poprzeczkach ?. Co wolicie 3pkt. z Polonią czy awans do IV rundy el. LM ? radze tak sobie to tłumaczyć a napewno mniej będziecie mysleć o tej sytuacji.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując