Spodziewałem się takiego meczu i wyniku.. Też bardzo się wkurzyłem na Kirma o tą poprzeczke, ale tłumacze sobie to tak że los nam odebrał to co dał w Łoweczu

Co mieli powiedzieć kibice Litexu jak ich piłkarze w tak ważnym meczu ładowali po słupkach i poprzeczkach ?. Co wolicie 3pkt. z Polonią czy awans do IV rundy el. LM ?

radze tak sobie to tłumaczyć a napewno mniej będziecie mysleć o tej sytuacji.