Wyświetl pojedynczy post
Funatyk
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: zza gor i morz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4215
Stary 06.08.2011, 19:36
Czy ktos probowal ogladac mecz n a tym Liveekstraklasa? Ja tylko mialem powtorki jakichs bramek z innych lig a w drogiej polowie ciemnosc... A zaplacilem 4.99$ :((
Odpowiedz cytując