Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Funatyk
Junior Member
Od: 04.2004
Skąd: zza gor i morz
Offline
#
4215
06.08.2011, 19:36
Czy ktos probowal ogladac mecz n a tym Liveekstraklasa? Ja tylko mialem powtorki jakichs bramek z innych lig a w drogiej polowie ciemnosc... A zaplacilem 4.99$ :((
Funatyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Funatyk
Znajdź inne posty napisane przez Funatyk