Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Chrisman
Senior Member
Od: 03.2010
Offline
#
127
06.08.2011, 19:36
Pragne zauwazyc zeoprocz tej akcji kirm fatalnie dosrodkowal i z tego wyszla kontra ,ale nie bylo gola dzieki heroicznej postawy sobolewskiego ,nie umial tez odegrac w koncowce maleckiemu,
Maor za duzo znikal w tym meczu
Chrisman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chrisman
Znajdź inne posty napisane przez Chrisman