Wyświetl pojedynczy post
dario.h
Junior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z samego centrum Krowodrzy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 06.08.2011, 19:26. ...
ochłonąłem..... i już na spokojniei.....byliśmy lepsi.....a to co zrobił Kiro w 84 minucie......no cóż.....zdarza sie, ale spaprał to niemiłosiernie.... początek ligi ciężki...ale w głowach piłkarzy chyba tylko jedno teraz jest : LM!!!! LM!!! LM!!!....
...bedzie dobrze!!!
Odpowiedz cytując