|
Nie chce krytykować naszego trenera, ale dziwi mnie to, że z ławki wpuszczany jest piłkarz, po którym widać, że nie jest w formie, w poprzednim meczu ligowym zagrał słabo, zamiast piłkarza, który w 8 minut zarobił jedyną asystę (ba! Boguski nie znalazł się nawet na ławce).
Co do naszych piłkarzy to Nunez gra lepiej w odbiorze od Wilka i daje więcej w ofensywie. W następnym spotkaniu powinien wyjść w parze z Sobolewskim. Paljić bardzo fajnie zagrał na lewej obronie, ale kartka była niepotrzebna.
Strasznie dużo strat było, aż mi się przypomniał początek tamtego sezonu. Widać, że piłkarze są myślami przy LM.
|