Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 06.08.2011, 19:07
Co tu dużo powiedzieć?

Wiadomo było że Polonia nam nie odpuści. Brawa dla chłopaków za walkę, w drugiej połowie zdominowaliśmy gospodarzy. Brawa dla Sobola za powrót za Boninem.

Kirm masakra.

Gdyby to był Meleks byłaby brama i 3 punkty.

Gdyby Kirm był na miejscu Meliksona w dwumeczu Łoweczu gdy ten zdobywał bramy to prawdopodobnie przymierzalibyśmy się teraz do pucharu UEFA.

Taka jest rożnica między Kirmem i Meliksonem, różnica klasy.

Dobra, co było się nie odstanie. Kirm musi dostawać minuty by doszedł do formy, przypominam że w zeszłym sezonie był bardzo skuteczny a w tym będzie nam jeszcze bardzo potrzebny.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując