|
Co tu dużo powiedzieć?
Wiadomo było że Polonia nam nie odpuści. Brawa dla chłopaków za walkę, w drugiej połowie zdominowaliśmy gospodarzy. Brawa dla Sobola za powrót za Boninem.
Kirm masakra.
Gdyby to był Meleks byłaby brama i 3 punkty.
Gdyby Kirm był na miejscu Meliksona w dwumeczu Łoweczu gdy ten zdobywał bramy to prawdopodobnie przymierzalibyśmy się teraz do pucharu UEFA.
Taka jest rożnica między Kirmem i Meliksonem, różnica klasy.
Dobra, co było się nie odstanie. Kirm musi dostawać minuty by doszedł do formy, przypominam że w zeszłym sezonie był bardzo skuteczny a w tym będzie nam jeszcze bardzo potrzebny.
|