|
Kirm niestety póki co jest bez formy miejmy nadzieje, że za kilka tygodnii wróci do formy jaką prezentował w swoich najlepszych momentach ubiegłego sezonu. Niestety tracimy znowu bramke bo błędzie Wilka, chyba chłopak jeszcze nie dorósł do pierwszej 11. Mały dzisiaj dosyć przyzwoicie, miejmy nadzieję że w końcu zacznie grać na poziomie na jaki go stać. Piłkarze meczu, Sobol i Palić szczególnie ten drugi duże zaskoczenie dla mnie bo nie jestem zbyt wielkim fanem jego talenu, z meczu na mecz coraz lepiej, dzisiaj prawie zawsze przed rywalem, pożyteczny w ofensywie.
Tylko jeden klub, kocham aż po grób... TS WISŁA KRAKÓW
|