Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4474
Stary 06.08.2011, 18:48
Ale coś chciałeś konkretnego ? Czy się czepiasz o psi chu.j za przeproszeniem ?
Na pewno lepiej grać z nimi niż z Arsenalem czy Realem, jak kiedyś trzeba było. Więc nie jęcz już.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.08.2011 o godz. 18:57.
..
Odpowiedz cytując