Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50728
Stary 06.08.2011, 18:32
No jasne, po co Borussi mistrzostwo niemiec, po co coś osiągnąć w lidze mistrzów, skoro można osłabić 70 drużyne w rankingu fifa.
Odpowiedz cytując