Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
Od: 07.2011
Offline
#
50728
06.08.2011, 18:32
No jasne, po co Borussi mistrzostwo niemiec, po co coś osiągnąć w lidze mistrzów, skoro można osłabić 70 drużyne w rankingu fifa.
rnandez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rnandez
Znajdź inne posty napisane przez rnandez