Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2398
Stary 06.08.2011, 17:01
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Jest jeden problem, z tego co napisali na weszło Pepsi będzie mogła organizować nieograniczoną ilość swoich imprez na stadionie. Oznacza to de facto, że zapłacili te 7mln nie za nazwę ale za częściowe użytkowanie. Ciekawe jak to się ma do tego, że użytkownikiem na mocy umowy z miastem jest KP Legia, czy tam ITI, nie wiadomo czy mogą dalej te prawa komuś przekazywać.
Ale co za problem. Na papierze organizuje klub, a w rzeczywistości Pepsi.
Odpowiedz cytując