Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6181
Stary 06.08.2011, 16:56
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Oj Przydałby nam się taki konkurent o miejsce w składzie z Kirmem, uważam , że jak na dzień dzisiejszy KOSA jest lepszy.
Chciałbyś, żeby konkurował z Kirmem o miejsce na ławie?
Odpowiedz cytując