Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15387
Stary 06.08.2011, 16:48
No ja pierd**e. Dopiero sie transmisja zaczela, a glos juz padl.... porazka ta esktraklasa...
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
Odpowiedz cytując