Śmiejcie się,Krzynówek przed EURO 2008 powiedział,że trener trzymał go na ławie,bo mówił,że boi się,że Niemcom strzeli

I chyba logiczne jest,że lepiej,żeby grał Goetze albo inny Niemiec niż Kuba,zawsze Niemiec będzie stawiał na niemca nawet jak będzie minimalnie słabszy,a w wypadku Kuby to już w ogóle bo Goetze jest dużo lepszy i dużo młodszy.
,,ach to dlatego Kirm siedzi na ławce! przecież Słowenia może zakwalifikować się do Mistrzostw Europy!''
Przeczytaj 2x co napisałem

Kloppa nie interesuję,że Kuba ma byc ważnym graczem naszej kadry na Euro i że żeby byc w formie musi grac,tylko obchodzi go kto jaką formę prezentuje,no i oczywiście kto jest młodszy,bo Klopp mówi otwarcie,że stawia na młodzież bo to przyszłośc niemieckiej piłki.