Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
Od: 08.2010
Offline
#
15385
06.08.2011, 16:44
Słyszeliście co powiedział Franek? "O ile moja setna bramka nie była piękna, pozdrawiam Mariusz Pawełka, (...)"
arytmetyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arytmetyk
Znajdź inne posty napisane przez arytmetyk