Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6180
Stary 06.08.2011, 16:35
Gdy przed sezonem pisałem, że Kosowski by nam się przydał , to mało mnie dzieciarnia nie zjadła , że "Stary", "Będzie jak z Żurawskim" , "Na co nam on" - pisałem wtedy by nie wrzucać wszystkich do jednego worka, bo jeden piłkarz starzeje się szybciej, inny nawet w wieku 35-37 lat może dużo wnieść do zespołu. Dziś Kosa pokazuje, że dalej jest w formie, a tak dobrze dośrodkowującego zawodnika jak Kamil to my długo mieć nie będziemy.
Tym bardziej żal, że nawet taki Bełchatów było stać by zapłacić mu na "pampersy" . Oj Przydałby nam się taki konkurent o miejsce w składzie z Kirmem, uważam , że jak na dzień dzisiejszy KOSA jest lepszy.
Odpowiedz cytując