Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6179
Stary 06.08.2011, 16:33
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Gdzie są Ci "znawcy" co pisali "Na co nam Kosa?" Kamil nie zapomniał jak się gra w piłkę i uważam , że nawet taki "leśny dziadek" by nam się przydał. Tym bardziej , że był za darmo i nawet taki Bełchatów na niego stać.
A jakby grał u nas to za co by dziecku pampersy kupił?
Odpowiedz cytując