Lysy napisał(a):

|
Gdzie są Ci "znawcy" co pisali "Na co nam Kosa?" Kamil nie zapomniał jak się gra w piłkę i uważam , że nawet taki "leśny dziadek" by nam się przydał. Tym bardziej , że był za darmo i nawet taki Bełchatów na niego stać.
|
A jakby grał u nas to za co by dziecku pampersy kupił?