Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15380
Stary 06.08.2011, 16:30
Słysząc, że tyle ostatnio młodych zawodników gra w Ekstraklasie z ciekawości wypisałem graczy z rocznika 1989 i młodszych, którzy zagrali w meczach tej kolejki (bodajże w Młodej Ekstraklasie mogą grać gracze urodzeni w latach 1990-1995) :

Lechia: Machaj (1989), Hajrapetian (1989), Późniak (1989)
Jagiellonia: Sandomierski (1989), Makuszewski (1989), Tymiński (1990), Kupisz (1990), Pawłowski (1992)
GKS: Zbozień (1989), Piekarski (1993)
Podbeskidzie: -
Zagłębie: Dąbrowski (1992)
Lech: Możdżeń (1991), Tonew (1990)
Górnik: Skorupski (1991), Olkowski (1990), Milik (1994)
Widzew: Okachi (1991), Dżalamidze (1992), Mroziński (1992)

Wśród tych zawodników jakaś połowa wyróżnia się w meczach Ekstraklasy. Może faktycznie warto, aby w Ekstraklasie wprowadzono takie regulacje jak w pierwszej lidze.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 06.08.2011 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując