Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 06.08.2011, 16:20
Cytat:
Wszyscy mówią, że adidas ma obsuwę, a ja i tak myślę, że Wisła czeka na wyniki meczu z Cypryjczykami Ewentualny udział w LM może stanowić mocną kartę przetargową ze sponsorem.
ale sponsor do koszulek nic nie ma
sory, .......isz w tym momencie
Odpowiedz cytując