Ej, czy tylko ja mam wrażenie, że JOSE wszystkie swoje posty pisze pod wpływem silnych środków odurzających?
Wszyscy mówią, że adidas ma obsuwę, a ja i tak myślę, że Wisła czeka na wyniki meczu z Cypryjczykami

Ewentualny udział w LM może stanowić mocną kartę przetargową ze sponsorem.