Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5756
Stary 06.08.2011, 15:57
Cytat:
idac za tematem ze poziom itd. to te 1375funtow co trzeba dac zeby ogladnac te 25meczy na runde po 55funta to daje dla klubu 40 milionow funtow przychodu z biletow liczac tylko 30.000 ludzi na kazdym meczu - do tego masz karte czlonkowska i placisz 18funtow na rok ktora daje tyle ze jak sa jakies wolne bilety to leci mail do wszystkich co nie kupili ze moga kupic taniej , przewaznie sa stadiony zapelnione wiec mowa o turystach jest z dupy - bo o ile rozumie 15.000 turystow na UTD to bez jajec ze na Stoke ida turysci , ani klub z tradycjami ani miasto do zwiedzania ...(

i do tych 40mil funtow z biletow dochodza jeszcze puchary oraz cala reszta - teraz se wyobraz jaki bylby poziom w Polsce jakby Lech , Legia czy Wisla generowala po 100milionow funtow przychodu z samych biletow i dnia meczowego - Robinio czy Ronaldinio nie bylby zadnym problemem...(

ale fakt ze podejscie do tego zmienilem jak z Polski wyjechalem i zobaczylem jak to moze inaczej funkcjonowac
Sorry za mały off top. Nie wiem jak wyliczyles srednia cene biletow, powiedzmy, ze na Wisle bedzie to 35-40 zł, na Legii pewnie koło 60 zł
Co daje - Wisła:
40 zł x 25 meczow (bo tyle liczysz w rozgrywkach ang) = 1000 zł

Legia:
60 x 25zł = 1500 zł

Takze cenowo naprawde nie odstajemy nawet od Anglii... Oczywiscie przyjmujac proporcje. W Polsce tez wiele osob zarabia mniej niz 1500 zł wiec na te 25 meczow nie zarabia w kilka h jak to pisales wyzej. To tez jest miesiac tyrki

A juz nie wspominam o poziomie sportowym

Cytat:
Jest możliwość kupienia biletu przez internet? Ide na studia do Warszawy i nareszcie moglbym pojechac od czasu do czasu na mecz. Karte kibica wyrobił był na miejscu ale potem jest problem z kupnem biletu, bo może w dniu meczu już nie być...
Jedyne wyjscie to wyrobic KK, dac ja komus z Krakowa i on musi na ta KK kupowac Ci bilet. Na razie nie ma mozliwosci kupienia biletu przez neta i obawiam sie ze dlugo nie bedzie, bo jest z tym tak jak z yeti, kazdy o niej slyszal a nikt nie widział ;/

Tak mysle, ze skoro klub nie wprowadza sprzedazy internetowej to moze by wynajal na stadionie "przetrzymywaczy" KK. Nie masz znajomych w Krakowie to dajesz takiemu "przetrzymywaczowi", ktory siedzi w Strefie Kibica Karte i jak chcesz bilet to do niego dzwonisz i CI wszystko zalatwia. "troche" klub postepuje nie fair wobec osob z poza Krakowa
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 06.08.2011 o godz. 16:02.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując