Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
4213
06.08.2011, 15:48
Jest jakiś sposób żeby oglądać mecze w programie VLC Player bo słyszałem że się w nim nie tnie?
Pancratius
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pancratius
Znajdź inne posty napisane przez Pancratius