Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23164
Stary 06.08.2011, 15:46
labtec napisał(a):Wyświetl post
BABKA W ORANGE MI POWIEDZIAŁA ŻE ORANGE MA PROBLEMY Z TELEFONAMI NA ANDROIDZIE ( W TYM HTC ) JEŚLI CHODZI O MMS.

NIE MOŻNA POBRAĆ / PROBLEMY Z WYSYŁANIEM



pytanie mam do Was, tych z pomarańczy co mają coś na androidzie. Macie rzeczywiście takie problemy ?
Że nie chce pobrać mms-a , albo po 3x musicie wysyłać wiadomośc multimedialna ?

Czy mnie po prostu chciała spławić i tak powiedziala
mnie wszystko śmiga jak trza



Odpowiedz cytując