|
Najlepsze jest to -
Piszczek- pół roku bez gry w piłkę będzie ( w klubie podobno też )
Peszko- ława na dzień dzisiejszy
Matuszczyk- ława
Błaszczykowski ( nasz kapitan ) - ława
Lewandowski- pójdzie na ławkę jak barrois wróci
doliczając do tego takie kwiatki jak Rybus czy Murawski nie widzę tego optymistycznie ..
|