Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6622
Stary 06.08.2011, 15:40
Najlepsze jest to -

Piszczek- pół roku bez gry w piłkę będzie ( w klubie podobno też )
Peszko- ława na dzień dzisiejszy
Matuszczyk- ława
Błaszczykowski ( nasz kapitan ) - ława
Lewandowski- pójdzie na ławkę jak barrois wróci

doliczając do tego takie kwiatki jak Rybus czy Murawski nie widzę tego optymistycznie ..
Odpowiedz cytując