Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 06.08.2011, 15:18
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
szprotson powinen być już znany sponsor tytularny 15września właśnie się kończy termin zgłaszania ofert na nazwę stadionu .Aczkolwiek być może po 15 tym września.A jeśli reklamy na stadionie i status tytularny stosowany w materiałach promocyjnych to chyba stroje meczowe zaliczają sie do tego grona.Chociaż mogę sie mylić
Przecież kasy na sponsora tytularnego nazwy stadionu Wisła nawet nie powącha.. Majcher uczy się na błędach Warszawy i cała kasa z reklamy pójdzie do miasta..
Odpowiedz cytując