Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5754
Stary 06.08.2011, 15:11
Ja_Kibic napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lety_na_apoel/

Nie wprowadzaj ludzi w błąd !!!!
Kur.. spiker na meczu z Litexem tak mówił.
Sam się kłóciłem ze znajomymi że KK tylko na lige, a spiker "od dzisiejszego meczu, kazdy kibic który chce oglądnąć mecz przy R22 musi posiadać KK"
Odpowiedz cytując