Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12397
Stary 06.08.2011, 15:08
kelmaj napisał(a):Wyświetl post
Co Tobie to da, że zobaczysz kogoś w samochodzie? Będziesz śledził?
w Krakowie bywam kilka razy w roku i jak jestem na dwóch meczach w sezonie to jest sukces... Dlatego wypatrzenie któregoś Wiślaka na mieście to dla mnie coś ciekawego i nowego

A czy będę śledził ? Gdyby mieli fajne cycki i byli kobietami to kto wie
Odpowiedz cytując