kelmaj napisał(a):

|
Co Tobie to da, że zobaczysz kogoś w samochodzie? Będziesz śledził?
|
w Krakowie bywam kilka razy w roku i jak jestem na dwóch meczach w sezonie to jest sukces... Dlatego wypatrzenie któregoś Wiślaka na mieście to dla mnie coś ciekawego i nowego
A czy będę śledził ? Gdyby mieli fajne cycki i byli kobietami to kto wie
