Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15375
Stary 06.08.2011, 14:55
Trudno tu na razie wyrokować które drużyny spadną z Ekstraklasy, choć pewnie większość dałaby sobie różne członki poobcinać, że będą to obecni beniaminkowie. Oba te zespoły dostały niezłe baty na samym starcie ligowych rozgrywek, ale spokojnie. Śląsk po kilku kolejkach zeszłego sezonu był kandydatem do spadku, a wszyscy dobrze wiemy, jak pięknie się to skończyło. Ja myślę, że ŁKS i TSP nie będą takimi typowymi chłopcami do bicia, wydaje mi się, że jak się przyzwyczają (szczególnie Podbeskidzie) do zupełnie innych standardów, to jeszcze urwą punkty niezłym ekipom Jutro się okaże, czy ełkaesiacy sobie załatwili porządną sesję u psychologa po ostatniej porażce
Odpowiedz cytując