Mam pytanie chłopaki. Może kumpel kupić mi bilet w Krakowie. A ja przyjezdzajac do krk w dniu meczu wyrabiam sobie karte kibica i wchodze na legalu na mecz z biletem i karta? Bo teraz karty kibica sa obowiazkowe. Czy musze jechac osobiscie kupic bilet z karta kibica? I czy on moze kupic bilet dla mnie bez karty kibica i czy musi podac moje dane?;d heh;p sory wiem ze chaotycznie i wogóle ale sorki

Czekam na odpowiedz!