Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6173
Stary 06.08.2011, 14:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
przeciez to ' najsłabsza Wisła od lat " Kosowskiemu Melikson może buty czyścic

śmieszne że po pierwszym meczu wszyscy gnojili Kosę , zas po drugim wychwalają jego gre pod niebiosa . Równie dobrze można upatrywac Popka jako głównego kandydata na króla strzelców ekstraklasy
Myślę, że Kosa oceniał Wisłę na podstawie rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Zapewne chodziło mu też o najsłabszą "mistrzowską" Wisłę (o Meliksonie Kosa się nie wypowiadał). Szczerze mówiąc moje odczucia oglądając Wisłę w zeszłym sezonie były podobne - to dla mnie w tamtej chwili była najsłabsza mistrzowska Wisła od lat.

Po pierwszym meczu nie napisałem o Kosie ani słowa, po drugim zauważyłem cztery asysty i dodałem, że ciekawi mnie jak wyjdzie mu cała runda. To nie jest wychwalanie pod niebiosa

Kosę jako piłkarza cenię bardzo, dlatego gdybym miał jakiś wpływ na transfery podpisałbym z nim kontrakt na 1 rok. Jako, że wpływu na transfery nie mam to sobie piszę co myślę na forum.
Odpowiedz cytując