Myślę, że Kosa oceniał Wisłę na podstawie rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Zapewne chodziło mu też o najsłabszą "mistrzowską" Wisłę (o Meliksonie Kosa się nie wypowiadał). Szczerze mówiąc moje odczucia oglądając Wisłę w zeszłym sezonie były podobne - to dla mnie w tamtej chwili była najsłabsza mistrzowska Wisła od lat.
Po pierwszym meczu nie napisałem o Kosie ani słowa, po drugim zauważyłem cztery asysty i dodałem, że ciekawi mnie jak wyjdzie mu cała runda. To nie jest wychwalanie pod niebiosa
Kosę jako piłkarza cenię bardzo, dlatego gdybym miał jakiś wpływ na transfery podpisałbym z nim kontrakt na 1 rok. Jako, że wpływu na transfery nie mam to sobie piszę co myślę na forum.