kangurekm napisał(a):

Pan Rusko kradł i kręcił w żużlu , a teraz robi to samo w naszej kopanej :/ trzeba go było wywalić jak była taka inicjatywa prezesów, i nie wspomnę kogo głos zadecydował o jego pozostaniu
|
Biorąc pod uwagę kto był alternatywą zaiste byłby to dobry ruch
