Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6170
Stary 06.08.2011, 14:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czwarta asysta Kosy... Ciekawe, jak mu ta runda wyjdzie. Szczerze mówiąc nie zastanawiałbym się nad sprowadzeniem go do Krakowa skoro był wolnym zawodnikiem. Kose brałbym w ciemno.
przeciez to ' najsłabsza Wisła od lat " Kosowskiemu Melikson może buty czyścic

śmieszne że po pierwszym meczu wszyscy gnojili Kosę , zas po drugim wychwalają jego gre pod niebiosa . Równie dobrze można upatrywac Popka jako głównego kandydata na króla strzelców ekstraklasy


popatrzcie sobie co robi Podbeskidzie przy rożnych , Wisła czy Legia wbili by dzisiaj takiej drużynie nie 6 , a nawet więcej bramek . Nawet MKS Sławków zagrał z nami ambitniej , niż Podbeskidzie z GKSem.


co do byłych zawodników to zastanawia mnie , jak nisko musiał upaść Łobodziński , że szuka szcześcia w II lidze . To nie do wiary że nie może sobie znaleźć klubu w I lidze , już nie wspominając o ekstraklasie , gdzie dla wielu klubów przeszłość korupcyjna nie ma znaczenia .
Odpowiedz cytując