Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5744
Stary 06.08.2011, 14:10
PvD napisał(a):Wyświetl post
zapomniałeś dodać, że 6-10 sierpnia tylko karnetowcy więc dlatego nie ma kolejek
Owszem ale jakby nie było trochę karnetów na pewno sprzedaliśmy więc i tak to info dla posiadaczy karnetu jak najbardziej przydatne aby nie trzeba było później w "ostatni dzień" stać w kolejkach
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."

"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."

Odpowiedz cytując