PvD napisał(a):

|
zapomniałeś dodać, że 6-10 sierpnia tylko karnetowcy więc dlatego nie ma kolejek
|
Owszem ale jakby nie było trochę karnetów na pewno sprzedaliśmy więc i tak to info dla posiadaczy karnetu jak najbardziej przydatne aby nie trzeba było później w "ostatni dzień" stać w kolejkach
