Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5740
Stary 06.08.2011, 14:03
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
idac za tematem ze poziom itd. to te 1375funtow co trzeba dac zeby ogladnac te 25meczy na runde po 55funta to daje dla klubu 40 milionow funtow przychodu z biletow liczac tylko 30.000 ludzi na kazdym meczu - do tego masz karte czlonkowska i placisz 18funtow na rok ktora daje tyle ze jak sa jakies wolne bilety to leci mail do wszystkich co nie kupili ze moga kupic taniej , przewaznie sa stadiony zapelnione wiec mowa o turystach jest z dupy - bo o ile rozumie 15.000 turystow na UTD to bez jajec ze na Stoke ida turysci , ani klub z tradycjami ani miasto do zwiedzania ...(

i do tych 40mil funtow z biletow dochodza jeszcze puchary oraz cala reszta - teraz se wyobraz jaki bylby poziom w Polsce jakby Lech , Legia czy Wisla generowala po 100milionow funtow przychodu z samych biletow i dnia meczowego - Robinio czy Ronaldinio nie bylby zadnym problemem...(

ale fakt ze podejscie do tego zmienilem jak z Polski wyjechalem i zobaczylem jak to moze inaczej funkcjonowac
jak będzie u nas płaca minimalna na poziomie minimum 4000 zł na reke to możemy rozmawiać, a wiadomo, że nigdy tak nie będzie, więc szkoda nawet się rozpisywać, bo takie wyliczenia nie mają sensu
Odpowiedz cytując