Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6169
Stary 06.08.2011, 13:58
Czwarta asysta Kosy... Ciekawe, jak mu ta runda wyjdzie. Szczerze mówiąc nie zastanawiałbym się nad sprowadzeniem go do Krakowa skoro był wolnym zawodnikiem. Kose brałbym w ciemno.
Odpowiedz cytując