|
Jeszcze bardziej tą ligę powiększmy by ŁKS i Bielsko miało z kim grać. Weźmy Pogoń, Arkę, Zawiszę i Wartę. I grajmy na 20 drużyn. Tylko, że potem do kwietnia dwie nie dojadą, dwie inne będą kończyć juniorami, kolejne dwie będą dostawać na 38 meczów 25 razy łomot.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|