Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kulek
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15348
06.08.2011, 13:37
troszeczkę zawiodłem się na Podbeskidziu, liczyłem że remis będzie, ale mecz się jeszcze nie skończył
zobaczymy może im wpadną 4 bramki
kulek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kulek
Znajdź inne posty napisane przez kulek